Cursus, een reis langs de zeven chakra’s

In 2019 en 2020 schreef Catharina haar boek: Chakra chikitsa. In het boek maakt ze een reis langs de zeven chakra’s.

Chakra’, is wiel van energie, dat gedurende een bepaalde fase van je leven dominant is. ‘Chikitsa’, is heel maken, therapie, in evenwicht brengen. In deze cursus maak je kennis met de zeven chakra’s die liggen langs de wervelkolom en in het hoofd. Iedere les staat een van de chakra’s centraal.

In ons zijn krachten actief. Deze kunnen harmonieus samenwerken of met elkaar botsen, en voor weerstand zorgen. Botsing kan voor ongemak zorgen, dat actief blijft tot is herleid wat de voeding is om dit patroon in stand te houden.

Cursus, een reis langs de chakra’s

In deze cursus krijg je informatie over de chakra’s, welke patronen actief kunnen zijn en hoe je hiervan onthecht. Deze cursus bestaat uit acht workshops. Een workshop bestaat uit een praktijkgedeelte en een theoretisch gedeelte.

Het praktijkgedeelte bestaat uit Yogahoudingen, ademhaling en ontspanningsoefeningen.  In het theoretisch gedeelte ontvang je informatie over het chakrasysteem en de afzonderlijk chakra’s. Een hele leuke cursus waarin je leert hoe je ze in evenwicht kunt brengen.

Deze cursus is voor een ieder die op een laagdrempelige manier aan zich zelf wil werken, zich spiritueel wil ontwikkelen, antwoord wil op bepaalde vragen of zijn energiehuishouding wil verbeteren. In deze cursus laten we het denken voor wat het is. Gaan we uit het hoofd en kennis maken met de wielen van energie!

Voor deze cursus heb je nodig:

  • Een Yoga mat, twee Yoga blokken, een Yoga riem en een deken.
  • Een schrift, een pen en tekenmateriaal

Je kunt deze cursus een op een volgen in de studio of in groepsverband, en online tijdens een lockdown.

Kosten een op een: € 1040, 00

Kosten groep sessie: € 260,00 per persoon

Wanneer is deze cursus: een reis langs de chakra’s?

Deze cursus is op woensdag aanvang 10.00 uur. Een cursus bestaat uit acht workshops. In schoolvakanties en op feestdagen worden er geen workshops gepland.

Woensdag 16 maart 2022 start er een nieuwe reis, doe je mee? Deze cursus wordt gegeven door Catharina Blijlevens. Voor deelname graag aanmelden via het inschrijfformulier.

Adres studio: Frederikstraat 60A, 2514 LL Den Haag.


Agenda augustus 2023

MAANDAG

11.00 Personal training

19.30 Pilates (2) locatie RO

DINSDAG

09.15 Personal Yoga

10.45 Pilates prive

18.00 Pilates prive

WOENSDAG

10.30 Personal training

18.00 Chandra Yoga (online)

DONDERDAG

18.00 Pilates prive

19.30 Yin Yoga (locatie RO)
VRIJDAG

10.00 personal training

ZATERDAG

09.30 Hatha flow (online)

Chakra balans

 

BODYFLEX 100% Catharina

Mauritskade 77
2514 HH Den Haag
[Google Maps]

T 070-3656583


E info@bodyflex.nl
Contact form