woensdag oktober 14, 2020 09:28
Studio blijft open
De studio blijft open, gisteren is bekend gemaakt dat Nederland voor minimaal twee tot vier weken in een halve lockdown gaat, een aantal sectoren moet sluiten, degene die open mogen blijven dienen zich aan een aantal maatregelen te houden.
Wat betekenen deze regels voor mijn Yoga en Pilates Studio: Bodyflex 100% Catharina?
Dat de studio open blijft, er maximaal vier mensen in de ruimte mogen om individueel op een mat instructies van mij krijgen om deel te nemen aan een Yoga of Pilates gerelateerde les. Kun je niet naar de studio komen, volg dan de les online via Zoom. Elke les kun je namelijk ook online volgen, zorg wel dat je beschikt over de materialen voor de les: Yoga mat, blokken, riem, deken,handgewichtjes en uiteraard je inlogcode voor de les.
Reserveer je plek tijdig indien mogelijk twaalf uur voor aanvang van een les, natuurlijk kun je het ook last minute proberen, niet geschoten is altijd mis. Geef aan of je online of live een les wilt volgen.
Kom niet naar de studio bij verkoudheidsklachten, griepklachten of klachten zoals vermeld op de pagina van de rijksoverheid.
Kom je naar de studio, houd 1,5 meter afstand, het mondkapje is nog niet verplicht en wordt door mij niet voorgeschreven om te dragen tijdens het bijwonen van een les, voel je vrij om het wel te doen.
Zoals jullie weten zijn in de studio maatregelen genomen om de regels van de overheid na te leven.
Dus ook de komende periode kun je komen voor een heerlijk Yoga of Pilates les, gelet op het seizoen, de herfst en het virus zal door mij meer aandacht worden geschonken aan het loslaten van spanning, verbeteren van de adem en houden van glimlach op je gezicht.
Een glimlach opent je en geeft een warm gevoel van binnen.
En dat kunnen we wel gebruiken de komende tijd!
Namaste,
Catharina Blijlevens
- Category: Algemeen
- Reacties uitgeschakeld voor Studio blijft open