woensdag november 18, 2020 11:54
Groepslessen mag weer
Gelukkig twee weken geen groepslessen in de studio zit er weer op. Vanaf donderdag 19 november 2020 kun je weer groepslessen volgen in de studio.
Dat is goed nieuws vanaf donderdag 19 november 2020 kun je ook weer les volgen in de studio. Reserveer tijdig je plaats via Whatsapp of per email.
Kom je naar de studio, neem je eigen Yoga mat mee of handdoek die over de studiomat kan worden geplaatst! Kom niet naar de studio als je verkouden bent, ziek bent of klachten hebt die hierop lijken. Je kunt de les dan online volgen, dat kan sowieso je voorkeur hebben en blijft mogelijk. Iedere les die op het lesrooster staat kun je online volgen. Voor zover bij mij bekend is dat dit je voorkeur is, ontvang je van mij een email met de inloggegevens.
Voor deelname online, log tijdig in en zorg dat je mat en benodigdheden voor de les klaar liggen. Heb je tot 30 minuten voor aanvang van de les geen inloggegevens ontvangen, stuur mij dan tijdig een bericht.
Wel heel fijn dat het weer mag, groepslessen in de studio en dat je deze lessen tegelijkertijd online kunt volgen.
In de studio kun je terecht voor Yoga en Pilates lessen
Yoga geef ik al heel wat jaren met veel plezier les in. Ik geef Power Yoga, Ashtanga Vinyasa Yoga, Chandra Yoga, Yin Yoga, Hatha Flow en Yoga Specials.
Op vrijdag 20 november en vrijdag 27 november 2020 geef ik Yoga Nidra, nidra is slaap. Je gaat niet slapen, maar wel heerlijk ontspannen en stress los laten. Deze oefening wordt liggend uitgevoerd in Savasana. Voorafgaand aan de Yoga Nidra worden enkele Yoga oefeningen gedaan om het lichaam voor te bereiden. Deze les begint om 14.00 uur en duurt 60 minuten, kosten 1 les van je kaart of € 17,50 voor een losse training.
Pilates beoefen ik sinds 2000, een fantastische reeks van oefeningen die het lichaam onder andere traint op kracht, souplesse, en uithoudingsvermogen. Deze les geef ik op maandag 9.30 uur, 19.30 uur woensdag 19.30 uur en vrijdag 9.30 uur.
Voor deelname aan de lessen kun je aanmelden via het contact formulier.
Ik wens je een hele fijne dag, tot snel in de studio of via zoom!
Namaste,
Catharina Blijlevens
- Category: Algemeen, Nieuwsbrief
- Reacties uitgeschakeld voor Groepslessen mag weer